اخبار

تعمیر خوابگاه های دانشگاه تهران تا ۱۵ شهریورماه ادامه دارد

احمد نوحه‌گر در نهمین نشست معاونان اداری و مالی واحدهای دانشگاه تهران که در دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد، با اشاره به درخواست برخی واحدهای دانشگاه تهران برای جذب نیروی کارشناسی، اظهار داشت: برخی واحدها اظهار می‌کنند که با کمبود نیروی انسانی مواجه هستند و تقاضای جذب نیرو دارند. این در حالی است که پایش‌های اداره‌کل منابع انسانی دانشگاه نشان می‌دهد که برخی واحدها دچار تراکم نیروی انسانی هستند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع دانشگاه تهران افزود: برای جبران کمبود نیرو در دانشگاه برنامه‌ای برای جذب نیروی جدید نداریم؛ بلکه تاکید داریم با مدیریت و نظارت دقیق، واحدهای با تراکم نیرو در دانشگاه تهران شناسایی شوند تا نیروی مازاد این واحدها به واحدهای نیازمند نیروی انسانی هدایت شوند.

نوحه‌گر با بیان اینکه تورم منابع انسانی در برخی بخش‌ها و واحدهای دانشگاه به حدی است که برای پرداخت حقوق ماهانه کارکنان از محل درآمدهای اختصاصی دانشگاه نیز هزینه می‌شود، تاکید کرد: استخدام نیروهای شرکتی هم باید با اطلاع و یا مجوز از سازمان برنامه و بودجه صورت گیرد؛ ضمن اینکه پرداختی این نیروها باید از درآمد اختصاصی واحدهای دانشگاه باشد که این بار مالی برای دانشگاه دارد.

وی همچنین درباره جذب کارشناس تخصصی برای آزمایشگاه در واحدهایی که نیاز به نیروی متخصص دارند، گفت: امکان جذب نیرو حتی نیروی شرکتی هم وجود ندارد. واحدها می‌توانند برای نیروهای مازاد واحد جهت فعالیت و بکارگیری در آزمایشگاه‌ها دوره‌های آموزشی برگزار کنند و آنها را در آزمایشگاه‌ها به کار گیرند.

جهت اطلاع و سهولت شما کاربر گرامی برای استفاده از خدمات مطالعات حیوانی – بافت شناسی – آزمایشگاه بیوتکنولوژی – آزمایشگاه پاتولوژی – آزمایشگاه ژنتیک – اسانس گیری – جنین شناسی – میکروبیولوژی توسط لینک های مربوطه اقدام نمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن