ماموریت و چشم انداز شرکت دانش بنیان هیستوژنوتک

ماموریت و چشم انداز

موضع فعالیت جدید شرکت هیستوژنوتک عبارت است از تولید و فروش محصولات دانش بنیان در حوزه بیوتکنولوژی و فرآورده های داروئی و کیت های تشخیصی و ارائه خدمات علمی و پژوهشی در تمام زمینه های علوم پزشکی و بازرگانی داخلی و خارجی محصولات دانش بنیان می باشد.

ماموریت شرکت با تکیه بر دانش متخصصین با تجربه شرکت و استفاده از تجهیزات به روز و علوم با فن آوری بالا ، ارائه خدمات و تولید محصولات داروئی انسانی بوده که پاسخگوی نیازهای داروئی جامعه و ارتقای سطح کیفی سلامت جامعه باشد. شرکت درصدد است تا در زمره ۵ شرکت داروئی تولید کننده در حوزه بیوتکنولوژی و واکسن های انسانی در کشور و یکی از شرکت های مطرح داروئی در خاورمیانه تا سال ۱۴۱۰ با اتکا به حضور در سهمی از بازار در زمینه واکسن های انسانی، رشد سوداوری به میزان ۲۰ درصد، ارائه حداقل دو محصول جدید با تکنولوژی بالا در طول سال و دستیابی به سهم ۵ درصدی از صادرات از فروش محصولات را به خود اختصاص دهد.

شرکت هیستوژنوتک در حوزه تولید سلول های نوترکیب جز یکی از ۵ شرکت دانش بنیان داخل کشور بوده و با قراردادهای بسته شده با سایر موسسات و پارک های رشد علمی و فن آوری به عنوان یک شتاب دهنده مشغول به فعالیت می باشد. شرکت هیستوژنوتک در بخش آموزش و تحقیقات به عنوان یک مرکز تحقیقات عمل کرده و پژوهش های بسیاری را در قالب طرح های R&D تا کنون انجام داده است.

دکمه بازگشت به بالا