سازمان مشاوره تحقیقاتی

Consulting Organization (RCO)

Research - basic medical science

سازمان مشاوره تحقیقاتی RCO  با برند تجاری هیستوژنوتک نزدیک به دو دهه است که فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات تخصصی علمی پژوهشی و تولیدی در :

حوزه های علوم پزشکی، علوم اعصاب و فیزیولوژی، علوم سلولی و مولکولی،  ژنتیک و بیولوژی تولیدمثل و بافت شناسی به منظور پیشبرد طرح های پژوهشی مراکز تحقیقاتی آغاز نموده است.

 

ما طرح های پژوهشی را به طور  کاملا گزیده ای انتخاب می کنیم تا بتوانیم محققین انتخابی را به بهترین شکل در یک مسیر توسعه و رشد قرار دهیم. ما مجموعه‌ای از راه‌حل‌های بهینه مشاوره ای را در خطوط خدمات و زمینه‌های تخصصی کاربردی  ارائه می‌کنیم تا چرخه عمر کامل یک طرح  پژوهشی و صنعتی را با سرعت و ثبات در بر بگیریم. هیستوژنوتک به عنوان یک همراه واقعی از ابتدا تا انتها، به مشتریان کمک می کند تا چالش های پیچیده را در یک محیط پویا حل کنند. اجازه دهید به شما کمک کنیم تا نوآوری،  پتانسیل  و حرفه خود را تسریع کنید. ما به عنوان تنها مشاوره واقعی با مشتریان بی شماری برای دستیابی به موفقیت در سراسر فرآیند نظارتی در حوزه های زیر همکاری کرده ایم.

  • تحقیق و توسعه طرح های پژوهشی علوم پزشکی (R&D Technology for Life Sciences)

  • تحقیقات پیش بالینی فرآورده داروئی (Pre-Clinical Research)

  • تحقیقات پزشکی شخصی محور با هدف پیشگری از بیماری و درمان اختصاصی ( Personalized medicine )
  •  

Strategic Consulting

( Accelerate your potential. Fast forward your career)

تیم ما مسیرهای پژوهشی و صنعتی جدیدی را ایجاد می کنند. به عنوان بزرگترین سازمان مشاوره تحقیقاتی (RCO)، ما اینجا هستیم تا در نهایت یک جایگزین سفارشی متناسب با نیازهای شما را ارائه دهیم. رهبران ما با تخصص و فداکاری مسیرهای صنعتی جدیدی را ایجاد می کنند. هیستوژنوتک خوش شانس است که یک تیم رهبری استثنایی با تجربه عمیق در صنعت دارد و همچنین اشتیاق و انگیزه های بسیاری برای رسیدن به هدف بالاتر برای بهبود سلامت و ایمنی بیمار دارد. ما با الهام بخشیدن به آینده تحقیقات پژوهشی و دارویی فرآیندی را توسعه داده‌ایم که با نیازهای امروز مطابقت دارد و تجربه بهتری برای مشتریان دارد. صنعت ما دائما در حال تغییر است. اجازه دهید به شما کمک کنیم تا نوآوری،  پتانسیل  و حرفه خود را تسریع کنید. هیستوژنوتک به عنوان تنها مشاوره واقعی با مشتریان بی شماری برای دستیابی به موفقیت در سراسر فرآیند نظارتی همکاری کرده ایم.

Regulatory Science

(Organization of the research)

هیستوژنوتک به عنوان بزرگترین سازمان مشاوره تحقیقاتی (‌ RCO)در حوزه بیوتکنولوژی، از طریق یک طراحی سازماندهی شده، با تخصص عمیق در حوزه علوم نظارتی و عملکردی در جهت تحقیق و توسعه محصولات شرکت های داروئی  و طرح های پژوهشی مراکز تحقیقاتی، به طور کامل  با مشتریان خود در ارتباط می باشد که نیازهای منحصر به فرد هر مشتری را تا رسیدن به هدف قطعی منطبق با  قوانین بین الملللی در مسیر درستی سرعت ببخشد تا در بالاترین سطوح ممکن، پیشرفت‌های علمی را پیش ببرند و درمان‌های جدیدی را معرفی کنند.

دیدگاه ما (Our Vision)

ارائه تحقیقات جامع پژوهشی، پیش بالینی و پزشکی شخصی منحصر به هر فرد برای همه محققان علمی و موسسات تحقیقاتی در سراسر جهان، شرکت های دارویی و ترویج تحقیقات دارویی جدید و استعداد یابی بیماری های نهفته مزمن و صعب العلاح برای تمام افراد جامعه در تمام سنین جهت تغییرات سبک زندگی مناسب، به عنوان یک ارائه دهنده خدمات برون سپاری تحقیق و توسعه بالینی. 

ماموریت ما (Our Mission)

نوآوری با به روزترین ایده های خلاق در تحقیقات پژوهشی، دارویی و سلامت جامعه، بی طرفی در ارزیابی و اقتصاد در توسعه دارو. 

ارزش ما در تمرکز نوآوری (Our Value in Focus on Innovation)

ما مشکلات را از طریق پذیرش فناوری های پیشرفته حل میکنیم و نوآوری را از طریق انباشت طولانی مدت فناوری، ایده ها، محصولات و خدمات امکان پذیر می کنیم. ما تعالی را از طریق نوآوری دنبال می کنیم و به دنبال بهبود در همه جنبه های عملیات خود هستیم. 

اعضای تیم پژوهشی سازمان مشاوره تحقیقاتی

دکتر کشکولی
سرپرست داخلی آزمایشگاه

مهندس کریمی

مدیر روابط عمومی

مهندس زینلی

مدیر داخلی

دکتر مظاهری

رئیس هیئت مدیره