درباره ما

شرکت دانش بنیان بافت و ژن پاسارگاد ( هیستوژنوتک ) از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات تخصصی در حوزه علوم پزشکی و علوم پایه پزشکی در حوزه مطالعات حیوانی، بافت ­شناسی، مهندسی بافت، علوم اعصاب، سلولی و مولکولی، میکروبیولوژی و گیاهان داروئی به منظور پیشبرد طرح­ های تحقیقاتی در سراسر کشور آغاز نموده است و دامنه ی ارائه خدمات را به کشورهای همسایه همچون عراق نیز کشانده است.

در تمامی تحقیقات همواره لازم بوده که برای هر ایده و اجرای آن، زمان و هزینه ی زیادی صرف تکرارها و خطاهای آزمایشگاهی شود. این شرکت با توجه به داشتن توانایی، دانش لازم و تجربیات چندین ساله، تمامی توان خود را در ارائه هر چه بهتر خدمات تخصصی علمی و پژوهشی با بالاترین استانداردهای جهانی مد نظر قرار داده است که در نهایت منجر به ارتقاء کیفیت نتایج مقالات شود.

 هیستوژنوتک با توجه به محصولات دانش بنیان و عضویت فعال و استقرار در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، موفق به اخذ مجوز مرکز رشد فناوری سلامت و همچنین شتاب دهنده در سال گذشته گردید.

هیستوژنوتک با رویکرد تولید محصولات با کیفیت داخلی و پیشبرد شعار  تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌ زدایی‌ها و جلوگیری از خروج ارز از کشور، محصولات خود را در قالب محصولات پژوهشی، تحقیقاتی و درمانی، به متخصصین کشور ارائه نموده است که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سلول های ترانس ژنیک
  • واکسن نوترکیب طیور ( در سطح آزمایشگاهی )
  • تولید و خالص سازی هورمون PMSG
  • تولید پروتئین های نوترکیب درمانی
  • تولید مواد اولیه گیاهی برای صنایع غذایی، دارویی، دام و طیور و آرایشی بهداشتی

با توجه به دارا بودن تحصیلات تکمیلی علمی افراد موسس شرکت، تمامی خدمات و محصولات، در قالب دوره­ های کوتاه مدت کارگاه­ های آموزشی در آزمایشگاه هیستوژنوتک یا در محیط­ های دانشگاهی، قابل اجرا می ­باشد.

دکمه بازگشت به بالا