اخبار

تمدید مهلت شرکت درآزمون ارزیابی علمی دانشجویان انتقالی علوم‌پزشکی

فرصت ثبت نام برای شرکت در آزمون ارزیابی علمی دانشجویان متقاضی انتقال به دانشگاه‌های علوم پزشکی داخل کشور تا دوشنبه ۲۷ آذرماه ۱۴۰۲ تمدید شد.

آزمون ارزیابی علمی دانشجویان متقاضی انتقال به دانشگاه‌های علوم پزشکی داخل کشور ۱۴ دی ماه برگزار می شود.

ثبت نام برای شرکت در این آزمون از طریق مرکز سنجش آموزش پزشکی صورت می‌پذیرد و متقاضیان «آزمون انتقال به داخل – ویژه ورودی‌های اول ژانویه ۲۰۱۹ به بعد» و «آزمون انتقال به داخل – ویژه ورودی‌های پیش از ۲۰۱۹» تا چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ اعلام شده بود که این فرصت تمدید شد.

دانشجویان متقاضی انتقال به دانشگاه‌های علوم پزشکی داخل کشور می‌توانند با مراجعه به نشانی مرکز سنجش آموزش پزشکی تا ظهر دوشنبه ۲۷ آذرماه ۱۴۰۲ در این آزمون ثبت نام کنند.

بر اساس مصوبه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی به منظور ارائه تسهیلات برای دانشجویان انتقالی از خارج کشور مصوب شد برای کمک به این دسته از دانشجویان برای آمادگی بیشتر تحصیلی، نوبت برگزاری آزمون به دو بار در سال افزایش پیدا کند و از همین رو این آزمون در دو نوبت مردادماه و دی ماه هر سال برگزار خواهد شد.

براساس مصوبه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی پذیرش تنها یک بار در سال خواهد بود و زمان برگزاری آزمون در دو نوبت برای سال‌های ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن