رییس صندوق رفاه دانشجویان گفت: سازمان برنامه و بودجه مقداری از بودجه صندوق را پرداخت کرده است و در صورت تکمیل پرداخت بودجه صندوق توسط سازمان مذکور پرداخت وام شهریه نیز آغاز می شود.

مسعود گنجی با اشاره به آخرین وضعیت ثبت نام و پرداخت وام‌های دانشجویی در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ گفت: حدود ۸۶ هزار دانشجو برای دریافت وام‌های دانشجویی ثبت نام کرده اند.

وی ادامه داد: پرداخت وام ضروری از شنبه آغاز شده و به حساب دانشجویان واریز می‌شود به احتمال زیاد روز سه شنبه هم به پایان می‌رسد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان افزود: دانشجویان واجد شرایطی که فرم درخواست خود را ارائه کرده ولی وام را دریافت نکرده اند می‌توانند از شنبه هفته آینده به دانشگاه‌های خود مراجعه کرده و علت عدم دریافت وام مذکور را جویا شوند.

وی افزود: برخی از دانشجویان نیز شماره شبا خود را اشتباه وارد کرده بودند که با بانک طرف تعهد صندوق رایزنی کرده ایم این اشتباه دانشجویان تصحیح شود و دانشجویان معطل وام نشوند.

گنجی درباره پرداخت وام شهریه نیز افزود: سازمان برنامه و بودجه مقداری از بودجه صندوق رفاه دانشجویان را پرداخت کرده است و در صورت تکمیل پرداخت بودجه صندوق توسط سازمان مذکور پرداخت وام شهریه نیز آغاز می‌شود.

جهت اطلاع و سهولت شما کاربر گرامی برای استفاده از خدمات مطالعات حیوانی – بافت شناسی – آزمایشگاه بیوتکنولوژی – آزمایشگاه پاتولوژی – آزمایشگاه ژنتیک – اسانس گیری – جنین شناسی – میکروبیولوژی توسط لینک های مربوطه اقدام نمایید.