اخبار

آغاز انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه آزاد از امروز

دانشجویان دانشگاه آزاد می‌توانند علاوه بر نیمسال‌های اول و دوم تحصیلی، در ترم تابستان نیز انتخاب واحد انجام دهند و با گذراندن تعداد بیشتری از واحدهای درسی مصوب رشته تحصیلی خود، زودتر فارغ التحصیل شوند.

معمولا دانشجویان به صورت اختیاری و برای جبران واحدهای درسی عقب افتاده یا تسریع در روند ادامه تحصیل خود نسبت به انتخاب واحد ترم تابستان اقدام می‌کنند. زمان اعلام شده برای ترم تابستان سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ از ۱۷ تا ۲۲ تیرماه ۱۴۰۲ اعلام شده است.

نحوه انتخاب واحد دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱

دانشجویان به منظور ثبت انتخاب واحد خود باید با توجه به برنامه زمانی اعلام شده از سوی دانشگاه آزاد با مراجعه به سامانه آموزشیار به نشانی edu.iau.ac.ir مراحل انتخاب واحد خود را مطابق با راهنمای زیر تکمیل کنند. توجه داشته باشید که برای این امر لازم است ابتدا همه یا بخشی از شهریه دانشگاه آزاد ترم جاری خود را پرداخت کنید.

ورود به سامانه آموزشیار به آدرس الکترونیکی edu.iau.ac.ir و انتخاب گزینه «دانشجو»

وارد کردن شماره دانشجویی و کد امنیتی در کادرهای مربوطه و فشردن کلید «ورود»

تیک دار کردن عبارت «موارد فوق را مطالعه کردم و پذیرفتم» و فشردن کلید «تأیید مطلب و ورود به سیستم»

درج نام کاربری، کلمه عبور و کد تصویر، سپس انتخاب گزینه «ورود به سیستم»

وارد کردن رمز ارسال شده به آیگپ در فیلد مربوطه و کلیک بر روی گزینه «تأیید

بررسی تاریخ نیمسال تحصیلی و انتخاب گزینه “درخواست / مجوز” و فشردن دکمه «انتخاب واحد»

در این مرحله باید دروس عمومی و اختصاصی رشته خود را به شکل زیر انتخاب کرده و پس از ثبت کدهای انتخابی و کلیک بر روی گزینه «ثبت» عبارت «تغییرات اعمال شده ثبت شد» نمایش داده خواهد شد. این بدین معناست که فرآیند با موفقیت انجام شده است.

جهت اطلاع و سهولت شما کاربر گرامی برای استفاده از خدمات مطالعات حیوانی – بافت شناسی – آزمایشگاه بیوتکنولوژی – آزمایشگاه پاتولوژی – آزمایشگاه ژنتیک – اسانس گیری – جنین شناسی – میکروبیولوژی توسط لینک های مربوطه اقدام نمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن