اخبار

اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی در مورد زمان انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری

مرکز سنجش آموزش پزشکی در اطلاعیه شماره ۱۳ در خصوص زمان انتخاب رشته محل در مرحله تکمیل ظرفیت پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی اعلام کرد که انتخاب رشته تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۷ مهرماه بر روی سایت این مرکز فعال است.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بدینوسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که در مرحله اصلی مجاز به انتخاب رشته محل بوده و در اعلام نتایج مرحله اصلی مردود اعلام شده اند و یا به هر دلیل موفق به انجام انتخاب رشته محل نشده اند، می رساند انتخاب رشته محل از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۳ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۷ مهرماه سال جاری بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی فعال می باشد.

ضمنا بر اساس رای صادره در نود و یکمین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی مورخ ۱۹ آبان ماه ۹۸ داوطلبان با توجه به نمره و حدنصاب مرحله اصلی هر رشته محل، مجاز به انتخاب آن رشته محل می باشند. به بیان دیگر هر داوطلب در فرم انتخاب رشته محل خود قادر است تنها رشته محل هایی را مشاهده نماید که نمره حدنصاب لازم آنها را کسب کرده باشد. کسب حدنصاب لازم در هر رشته محل به منزله پذیرش نهایی نمی باشد و پذیرش نهایی بر اساس قوانین و مقررات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته محل می باشد.

تذکر ۱: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته محل های مربوط به سهمیه مناطق محروم می باشند، در صورت علاقه مندی به انتخاب رشته محل های مذکور می بایست بر اساس جدول شماره ۱ دفترچه راهنمای انتخاب رشته محل نیاز دانشگاه های علوم پزشکی در هر رشته، جهت سپردن تعهد به مناطق محروم استانهای محل استقرار آن دانشگاه ها اقدام به انتخاب رشته محل نمایند.

تذکر ۲: داوطلبانی که با استفاده از سهمیه استعداد درخشان و استریت معدل و … در پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی شرکت نموده اند، چنانچه تا تاریخ ۳۱ شهریورماه فارغ التحصیل شده باشند مجاز به انتخاب رشته محل می باشد. در غیر این صورت شرکت ایشان در مرحله تکمیل ظرفیت تخلف محسوب شده و بر اساس قوانین با آنها برخورد خواهد شد.

جهت اطلاع و سهولت شما کاربر گرامی برای استفاده از خدمات مطالعات حیوانی – بافت شناسی – آزمایشگاه بیوتکنولوژی – آزمایشگاه پاتولوژی – آزمایشگاه ژنتیک – اسانس گیری – جنین شناسی – میکروبیولوژی توسط لینک های مربوطه اقدام نمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن