اخبار

اقدام وزارت علوم برای تأمین مسکن دانشگاهیان

علی خطیبی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از امضای تفاهم‌نامه همکاری این وزارتخانه با یکی از بانک‌ها در راستای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

وی افزود: در راستای سیاست‌های ابلاغی دولت در راستای جهش تولید مسکن و اجرای طرح ملی نهضت مسکن و از آنجائیکه کمک به تأمین مسکن دانشگاهیان همواره یکی از دغدغه‌های مهم وزیر علوم در دولت سیزدهم بوده است، با پیگیری‌ها و تلاش‌های صورت‌گرفته، این تفاهم‌نامه همکاری بین یکی از بانک ها و وزارت علوم منعقد شد.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم با اشاره به رضایت این وزارتخانه از خدمات بانک مذکور به مدیران اساتید و دانشجویان سراسر کشور خاطرنشان کرد: اطمینان داریم که این تعامل و همکاری ثمرات و برکات بسیاری برای وزارت علوم و بانک مورد تعهد به دنبال خواهد داشت.

خطیبی گفت: بر این اساس، بانک مورد تعهد به منظور تأمین مالی بخشی از هزینه پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن، پرداخت تسهیلات (طبق سهمیه سالانه تعیین شده توسط بانک مرکزی) برای احداث خوابگاه‌های متاهلی دانشجویان و مسکن دانشگاهیان (طبق معرفی وزارت عتف) در راستای اجرای قانون جهش تولید مسکن عهده‌دار خواهد شد.

شایان ذکر است؛ مدت اجرای این تفاهم‌نامه ۳ سال شمسی است که در صورت توافق کتبی طرفین، مدت آن قابل تمدید خواهد بود.

جهت اطلاع و سهولت شما کاربر گرامی برای استفاده از خدمات مطالعات حیوانی – بافت شناسی – آزمایشگاه بیوتکنولوژی – آزمایشگاه پاتولوژی – آزمایشگاه ژنتیک – اسانس گیری – جنین شناسی – میکروبیولوژی توسط لینک های مربوطه اقدام نمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن