اخبار

امروز آخرین مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی

سامانه انتقال دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور جهت نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ از چهارم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ فعال شده است.

دانشجویان فرصت داشتند نسبت به ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال بر اساس بازه‌های زمانی اشاره شده با رعایت شرایط مصوب مطابق آیین‌نامه‌های آموزشی شورای‌ عالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی در رشته مقاطع مختلف اقدام کنند.

دانشجویان متقاضی انتقال و میهمانی در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ فرصت دارند نسبت به ثبت درخواست در دانشگاه های مبداء و بارگذاری مدارک لازم اقدام کنند.

بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبداء و ویرایش توسط دانشجو در روزهای شنبه ۳ تیر تا پنج‌شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۲ انجام می شود. دانشگاه مبداء پس از رسیدگی، نتیجه اولیه را تا شنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۲ اعلام می شود.

در مردادماه بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط دانشجو انجام می گیرد و در نهایت تا سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ نتیجه توسط دانشگاه مقصد اعلام خواهد شد و تایید نهایی و ثبت نتیجه نهایی فرایند توسط دانشگاه مبدا و ارسال به دانشگاه مقصد صورت می گیرد.

سامانه میهمانی در طول نیمسال تحصیلی فعال بوده و نیازی به رعایت جدول زمانبندی نیست.

با توجه به ممنوعیت انتقال دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، تصمیم گیری در خصوص انتقال این دسته از دانشجویان طبق روال سنوات گذشته به عهده کمیسیون موارد خاص انتقال دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D.) وزارت بهداشت خواهد بود.

در دانشگاه‌هایی که سامانه انتقال در موعد مقرر فعال نیست، مسئولیت به عهده همان دانشگاه بوده و از ارجاع هرگونه مکاتبه اداری و یا دانشجو به وزارت بهداشت جهت اخذ مجوز خارج از سامانه خودداری شود.

جهت اطلاع و سهولت شما کاربر گرامی برای استفاده از خدمات مطالعات حیوانی – بافت شناسی – آزمایشگاه بیوتکنولوژی – آزمایشگاه پاتولوژی – آزمایشگاه ژنتیک – اسانس گیری – جنین شناسی – میکروبیولوژی توسط لینک های مربوطه اقدام نمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن