اخبار

تشریح جزئیات زمان‌بندی روند فراخوان جذب اعضای هیأت علمی

محمد خلج امیرحسینی رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم درباره روند اجرای فراخوان جذب امسال، گفت: جدول زمان‌بندی فراخوان به دانشگاه‌ها ارسال شده و از آن‌ها خواستیم که غربالگری را حداکثر تا ۴ آبان ۱۴۰۲، مصاحبه علمی و تعیین ۳ رقیب برتر و رسیدگی به شکایات مربوطه تا ۲ آذر ۱۴۰۲، مصاحبه عمومی ۳ رقیب برتر تا ۳۰ آذر ۱۴۰۲ و بارگذاری صورت جلسه اجرایی جذب را تا ۳۰ دی ۱۴۰۲ انجام دهند.

وی افزود: اگر دانشگاهی در این روند تأخیر داشته باشد ممکن است از فراخوان بعدی حذف شود بنابراین دانشگاه‌ها سعی دارند که روند فراخوان را طبق زمان‌بندی اعلام شده انجام دهند.

خلج‌ امیرحسینی درباره مراحل اجرای فراخوان جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاه‌ها، اظهار داشت: در مرحله اول غربالگری که تا ۴ آبان‌ماه برای این مرحله زمان در نظر گرفته شده است، دانشگاه‌ها معدل و سن و رشته و … افراد را بررسی می‌کنند، پس از آن صلاحیت علمی افراد مورد بررسی قرار می‌گیرد به طوریکه حداقل سه نفر برتر علمی باید در هر رشته مشخص شوند.

وی ادامه داد: در مرحله مصاحبه عمومی ۳ رقیب برتر که تا ۳۰ آذر ۱۴۰۲ مهلت اجرای این مرحله است، سه نفر برتر که از سوی هر دانشگاه انتخاب می‌شود مورد بررسی قرار گرفته و یک نفر از میان آن‌ها جذب دانشگاه می‌شود که بارگذاری صورت جلسه اجرایی جذب نیز باید تا ۳۰ دی ۱۴۰۲ انجام شود.

جهت اطلاع و سهولت شما کاربر گرامی برای استفاده از خدمات مطالعات حیوانی – بافت شناسی – آزمایشگاه بیوتکنولوژی – آزمایشگاه پاتولوژی – آزمایشگاه ژنتیک – اسانس گیری – جنین شناسی – میکروبیولوژی توسط لینک های مربوطه اقدام نمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن