اخبار

کارگاه اموزشی مجازی با رویکرد پژوهشی

کارگاه اموزشی مجازی با رویکرد پژوهشی

با توجه به شیوع ویروس کرونا و مخاطرات متعاقب آن و اهمیت حفظ سلامتی دانشجویان عزیز و اساتید گرامی و با توجه به لزوم دایر بودن فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی و پیشبرد شعار «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» و پرهیز از تعطیلی فعالیت‌ها، شرکت دانش بنیان بافت و ژن پاسارگاد هیستوژنوتک برای رفاه محققین و جلوگیری از متوقف شدن پژوهش در حیطه علوم پزشکی و علوم پایه پزشکی، فیلم های آموزشی را در جهت پیشبرد طرح های پژوهشی با رویکردی متفاوت در زمینه های تکنیک های سلولی، مولکولی، ژنتیک، بافت شناسی، مطالعات حیوانی در اختیار پژوهشگران وعلاقه مندان قرار می دهد.

مساله مهم این است که اگر به حوزه تحقیقات و انجام پایان نامه های دانشگاهی کمک نکنیم ، به طور قطع نمی توانیم به برنامه ریزی های انجام شده در این راستا دست یابیم. بر همین اساس، طرحی که امروز در هیستوژنوتک اجرا می شود شامل آموزش و پژوهش مجازی با تمام توان موجود است.

جهت اطلاع و سهولت شما کاربر گرامی برای استفاده از خدمات مطالعات حیوانی – بافت شناسی – آزمایشگاه بیوتکنولوژی – آزمایشگاه پاتولوژی – آزمایشگاه ژنتیک – اسانس گیری – جنین شناسی – میکروبیولوژی توسط لینک های مربوطه اقدام نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر به صفحه ویدئو های آموزشی سایت مراجعه کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن