اخبار

مراحل پس از مشروطی در دانشگاه!

در صورتی که در لیست دانشجویان مشروطی قرار گرفتید نگران نباشید، قرار نیست مشکلی برایتان پیش بیاید. شما اجازه بازگشت به دانشگاه را داشته و فقط باید در نیم‌سال تحصیلی پیش رو تلاش‌تان را بیشتر کنید تا جبران نیم‌سال قبلی شود.

با توجه به اینکه بر اساس قانون آموزش در این نیم‌سال تحصیلی دانشجویان امکان انتخاب بیش از ۱۴ واحد درسی را نخواهند داشت و این انتخاب واحد کمترین حالت انتخاب واحد است، دانشجویان امکان حذف هیچ واحد درسی را نخواهند داشت.

نکته قابل توجه اینجاست که در صورتی که معدل نیم‌سال تحصیلی دانشجو در زمان مشروطی، حداقل ۱۲ و یا بالاتر باشد، انتخاب واحد دانشجو برای نیم‌سال تحصیلی بعدی هیچگونه محدودیتی نخواهد داشت و طبق روال عادی می تواند نسبت به انتخاب واحد بدون شرط اقدام کنید.

دانشجویان دانشگاه های سراسری اعم از دوره روزانه و شبانه و در صورتی که حد نصاب نمره قبولی لازم برای هر درس را کسب نکنند و در نیم‌سال های بعد نمره قبولی بالاتری را بدست آورند، نمره مردودیشان طبق قانون جدید حذف نمرات زیر ۱۰ از معدل کل حذف خواهد شد.

جهت اطلاع و سهولت شما کاربر گرامی برای استفاده از خدمات مطالعات حیوانی – بافت شناسی – آزمایشگاه بیوتکنولوژی – آزمایشگاه پاتولوژی – آزمایشگاه ژنتیک – اسانس گیری – جنین شناسی – میکروبیولوژی توسط لینک های مربوطه اقدام نمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن