اخبار

مهلت ثبت‌نام آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی برای بار دوم تمدید شد

مهلت ثبت نام در چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار رشته‌های فوق تخصصی بالینی پزشکی تمدید شده است.

فرصت ثبت نام در این آزمون ابتدا ۲۷ آذر تا ۳ دی ۱۴۰۲ اعلام شد. برای بار اول تا ۵ دی ماه مهلت ثبت نام تمدید شد و در فرصت جدید یک مهلت ۲۴ ساعته در شنبه ۹ دی ماه ۱۴۰۲ برای داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام اقدام نکرده اند، در نظر گرفت شد.

آزمون کتبی چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی در رشته‌های مصوب در ساعت ٩ صبح روز پنجشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۲ به صورت متمرکز در شهر تهران برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۶ و ۲۷ دی ماه ۱۴۰۲ از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی توزیع می‌شود.

آزمون شفاهی براساس جدول زمانبندی که در هنگام توزیع کارت ورود به جلسه ارائه می‌شود، برگزار خواهد شد.

توجه ۱: متقاضیان می‌توانند مطابق با آئین نامه آموزش دوره‌های فوق تخصصی و مفاد راهنما ثبت نام کنند.

توجه ۲: در این دوره محدودیت سنی جهت شرکت در آزمون وجود ندارد.

مراحل ثبت نام پس از پرداخت اینترنتی مبلغ ۶۳۰ هزار تومان (۶ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال) و خدمات پیام کوتاه هزار و ۲۰۰ تومان (۱۲ هزار ریال) از طریق سایت http://sanjeshp.ir و در یافت کد مجاز آغاز می‌شود. تبصره: وجه فوق قابل استرداد نیست.

کلیه مدارک اعلام شده در راهنمای ثبت نام باید به صورت اسکن شده با فرمت jpg و حجم ١٠٠-٣٠٠ kb ارسال شود.

آزمون مرحله کتبی: با تاکید بر منابع آزمون اعلام شده در سایت اینترنتی http://sanjeshp.ir جهت کلیه رشته‌های فوق تخصصی که دارای رفرانس مشابه هستند (با توجه به رشته پیش نیاز در هر گروه آموزشی) صرفاً یک دفترچه سوال به تفکیک گروه‌های آموزشی تهیه و در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

آزمون شفاهی: کلیه داوطلبانی که حدنصاب نمره کتبی تراز شده را کسب کنند با رعایت کلیه مصوبات و مقررات مجاز به شرکت در آزمون شفاهی همین دوره هستند. آزمون شفاهی در کلیه رشته‌های فوق تخصصی به صورت منفرد یا ترکیبی از روش‌های PMP ،OSCE، مصاحبه ساختارمند یا سایر روش‌های نوین ارزشیابی و اختصاصی مرتبط با رشته خود با رعایت سایر مقررات در هر رشته برگزار می‌شود.

آزمون دستیاری رشته‌های فوق تخصصی در رشته‌های روماتولوژی کودکان، ریه کودکان، مغز و اعصاب کودکان، کلیه کودکان، قلب کودکان، گوارش کودکان، خون و سرطان کودکان، طب نوزادی و پیرامون تولد، عفونی کودکان، غدد درون ریز و متابولیسم کودکان، بیماری‌های ریه، بیماری‌های قلب و عروق، خون و سرطان بالغین، روماتولوژی، غدد درون ریز و متابولیسم بالغین، گوارش و کبد بالغین، نفرولوژی، عفونی، جراحی کودکان، جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، جراحی قفسه صدری، جراحی قلب و عروق، جراحی عروق و درمان‌های داخل عروقی، آلرژی و ایمونولوژی بالینی، مراقبت‌های ویژه، روانپزشکی کودک و نوجوان و طب اورژانس کودکان برگزار می‌شود.

 

جهت اطلاع و سهولت شما کاربر گرامی برای استفاده از خدمات مطالعات حیوانیبافت شناسیآزمایشگاه بیوتکنولوژیآزمایشگاه پاتولوژیآزمایشگاه ژنتیکاسانس گیری جنین شناسی – میکروبیولوژی توسط لینک های مربوطه اقدام نمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن