اخبار

ورودی‌های ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد چگونه تأییدیه تحصیلی دریافت کنند

تمام پذیرفته‌شدگان جدید الورود دانشگاه آزاد لازم است برای اخذ تاییدیه تحصیلی، به سامانه تاییدیه تحصیلی وزارت آموزش و پرورش به نشانی emt.medu.ir مراجعه کنند.

همچنین داوطلبان برای ثبت‌نام می‌توانند، با مشخص کردن نظام آموزشی، سوابق تحصیلی و پرداخت هزینه ثبت‌نام، اقدام به دریافت کد پیگیری کرده و در نهایت کد پیگیری را به واحد دانشگاهی خود ارائه کنند.

همچنین متقاضیان تاییدیه مدارک با درج مشخصات فردی و مشخصات مدرک تحصیلی خود از منطقه آموزش و پرورش صادر کننده مدرک، برای دانشگاه یا هر سازمان استعلام گیرنده تقاضای استعلام مدرک تحصیلی کنند.

پس از انجام مراحل ثبت درخواست، شماره پیگیری صادر می‌شود که به صورت پیامک برای موبایل متقاضی ارسال می‌شود. متقاضی می‌تواند از طریق گزینه پیگیری تاییدیه تحصیلی آخرین وضعیت درخواست خود را مشاهده کند.

این درخواست در مناطق آموزش و پرورش بررسی می‌شود و در صورت وجود و صحت مدرک تحصیلی متقاضی، بر اساس مدارک و مستندات موجود در آموزش و پرورش گواهی تاییدیه مدرک تحصیلی مورد نظر را صادر می‌کند. این تاییدیه مدرک به صورت الکترونیک برای استعلام گیرنده ارسال می‌شود.

مدارک موجود شامل دو مدرک تاییدیه تحصیلی و سوابق فارغ التحصیلی(ریز نمرات و محل‌های تحصیل) است که برای ثبت‌نام در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و تمام سازمان‌های استعلام گیرنده صادر می‌شود.

جهت اطلاع و سهولت شما کاربر گرامی برای استفاده از خدمات مطالعات حیوانی – بافت شناسی – آزمایشگاه بیوتکنولوژی – آزمایشگاه پاتولوژی – آزمایشگاه ژنتیک – اسانس گیری – جنین شناسی – میکروبیولوژی توسط لینک های مربوطه اقدام نمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن